برداشتن پف بالای چشم با لیزر، بهتره؟

برداشتن پف بالای چشم با لیزر، بهتره؟


منبع: نی نی بان

41

1400/6/30

12:48


برداشتن پف بالای چشم با لیزر، بهتره؟

چشمها و ناحیه اطراف آن نقش مهمی در زیبایی ما دارند. هنگام ملاقات با کسی، وقتی می‌خواهیم خیلی ظاهر چشمگیری داشته باشیم، به آرایش چشم‌ها می‌رسیم. در این آرایش پلک‌ها باید کشیده و صاف باشند؛ بنابراین پف پلک، آرایش ما را خراب می‌کند و نمای زشتی در زیبایی ما دارد. برای این منظور بهتر است با روش جدید جراحی پف پلک با لیزر آشنا شوبم. انی عمل با بلفاروپلاستی قدیمی چه فرقی دارد و هزینه‌اش چقدر است؟ در ادامه می‌خوانید.


مطلب پیشنهادی: جراحی پلک چیست، هزینه آن چقدر است؟


جراحی زیبایی پف پلک با لیزر چیست؟

هنگامی که ناحیه چشم در معرض عدم تقارن ، چین و چروک ، پف و پوست سنگین یا افتاده قرار می گیرد ، ممکن است متوجه شوید که احساسی ترین ویژگی شما دیگر بهترین نسخه خود را منعکس نمی کند. یک روش بلفاروپلاستی - که می تواند شامل جراحی پلک ، کاهش کیسه چشم یا هر دو باشد - می تواند چنین مشکلاتی را برطرف کند ، اما در مورد موثر بودن روشهای سنتی یا لیزری در صنعت اختلاف وجود دارد. در اینجا ، تفاوت این دو روش را بررسی می کنیم و توضیح می دهیم که چرا نباید به عنوان روش های متضاد تبلیغ شود.

  • برداشتن پف بالای چشم بدون جراحی 
  • هزینه لیزر پف بالای چشم
  • عمل پف بالای چشم
  • عوارض عمل پف بالای چشم

مطلب پیشنهادی: علت و درمان پف زیر چشم و بالای چشم


برداشتن پف بالای چشم با لیزر، بهتره؟

بلفاروپلاستی قدیمی شامل چه مواردی است؟

در طی یک عمل جراحی بلفاروپلاستی ، پوست ، بافت و چربی اضافی یا برداشته می شوند و یا در موقعیت جدیدی قرار می گیرند تا ظاهر بازتر و خستگی کمتری به شما دست دهد. برش ها با چاقوی چاقو ایجاد می شوند ، محل آنها بسته به مشکل (های) موردنظر شما است.

برای هرگونه پوست اضافی در پلک بالا ، برش هایی در امتداد چین های طبیعی پوست ایجاد شده و چین و چروک هایی برای از بین بردن اضافی ایجاد می شود. این یک روش ساده است که می تواند جراح شما را در کمتر از 30 دقیقه بخیه بزند.


مطلب پیشنهادی: بهترین کرم دور چشم زیر ۳۰ سال و بالای ۴۰ سال


برداشتن پف بالای چشم با لیزر، بهتره؟


ناحیه پلک پایین به دو روش متفاوت مورد بررسی قرار می گیرد. اگر بیمار فقط باید کیسه های پف چشم را برطرف کند ، در داخل پلک پایین برشی ایجاد می شود و پدهای چربی زیرین کاهش می یابد. برعکس ، اگر پوست اضافی همراه با چربی نیاز به برداشتن داشته باشد ، یک برش محتاط در امتداد پلک پایین ایجاد می شود ، که توسط خط مژه پایین از نظر پنهان می شود.


مطلب پیشنهادی: برداشتن پف بالای چشم با لیزر ممکن است؟


این روشها به دلیل سرعت و سهولت انجام آنها شناخته می شوند ، همراه با این واقعیت که برخی از کوتاهترین زمانهای بهبودی را جراحیهای زیبایی ارائه می دهند.

بلفاروپلاستی و جراحی پلک با لیزر چه تفاوتی با هم دارد؟

بلفاروپلاستی لیزری از طریق ابزار اصلی مورد استفاده در حین عمل ، یعنی لیزر ، خود را از نمونه سنتی خود متمایز می کند. مزایای آن در همه کاره بودن لیزر نهفته است ، به ویژه اینکه می تواند به عنوان یک ابزار برش ، یک کاتری و همچنین یک دستگاه کالبد شکافی عمل کند.


مطلب پیشنهادی: جراحی بلفاروپلاستی پلک، مناسب چه کسانی است؟


برداشتن پف بالای چشم با لیزر، بهتره؟

لیزر یک ابزار بسیار موثر برای مقابله چروک‌های نواحی اطراف چشم است؛ زیرا برش های سطحی مستقیم تحت مراقبت قرار می گیرند ، به این معنی که خونریزی بسیار کمی در آن دخیل است. این امر به ویژه در درمان بیمارانی که از داروهای ضد انعقاد استفاده می کنند مفید است.


مطلب پیشنهادی: برداشتن پف بالای چشم با لیزر ممکن است؟


با این حال ، برخی از لیزرها (مانند لیزر CO2) باعث ایجاد نکروز انعقادی برگشت ناپذیر - مرگ سلولی - در امتداد لبه زخم می شوند. اگرچه بسیاری از بلفاروپلاستی لیزری را به عنوان کاهش خطر خونریزی و کبودی تبلیغ می کنند ، اما این نکته را فراموش می کنند که زخم های لیزری می توانند سرعت بهبودی تاخیری داشته و منجر به ایجاد زخم های ناخوشایند شوند.

برداشتن پف بالای چشم با لیزر، بهتره؟

عامل تعیین کننده روش جراحی پف پلک

در پایان روز ، این دو روش بلفاروپلاستی بر ابزارهای متفاوتی تکیه می کنند و شایان ذکر است که هر ابزاری به اندازه کاربر خود خوب است. برخی از جراحان فقط با یک روش کار خواهند کرد ، اما برای هر کدام مزایا و معایبی وجود دارد ، بدون اینکه هیچ گونه ادبیات قاطعی به نفع هر کدام باشد. با این حال ، این روش ها می توانند به صورت مشترک استفاده شوند و نیازی نیست که متقابلاً متقابل باشند. در حقیقت ، برخی از بهترین نتایج را می توان با ترکیب هر دو تکنیک به دست آورد ، زیرا آنها مکمل هستند و استفاده از آنها - یا عدم استفاده از آنها - باید بر اساس بیمار و نیازهای فردی او در مورد آنها باشد.


مطلب پیشنهادی: علت و درمان پف زیر چشم و بالای چشم


برداشتن پف بالای چشم با لیزر، بهتره؟

تمرینات ترویج بلفاروپلاستی لیزری اغلب آن را به عنوان یک ابزار بازاریابی انجام می دهند ، زیرا بیماران تمایل دارند از "زیر چاقو رفتن" خودداری کنند. با این حال ، مهم است که به خاطر داشته باشید که بلفاروپلاستی با لیزر هنوز یک عمل جراحی است و آنچه مهمتر است تجربه و مهارت جراح شما است.

بهترین کلینیک برای جراحی پف پلک با لیزر

برای جراحی پف پلک بالا با لیزر بهتر است از متخصصین باتجربه کمک بگیرید؛ تا عدم قرینگی دو پلک بعدا اذیت‌تان نکند. در نی‌نی‌نی‌بان جراحان پلاستیک بسیاری فعالیت می‌کنند؛ برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جراحی زیبایی پلک با لیزر می‌توانید از پزشکان پوست، مو و زیبایی نی‌نی‌بان مشاوره بگیرید.

مطالب پیشنهادی:

درمان افتادگی پلک با عمل بلفاروپلاستی

پزشک زیبایی چه کاری انجام میدهد؟

مطالب مشابه