«تراژدی مکبث» در میان ستایش منتقدان

منبع: برترین ها

14

1400/7/3

13:35


فیلم جدید جوئل کوئن در جشنواره نیویورک به نمایش درآمد.

دنیای تصویر آنلاین: تراژدی مکبث در جشنواره نیویورک روی پرده رفت. اولین فیلم مستقل جوئل کوئن با بازی فرانسیس مکدرومند و دنزل واشینگتن در نقش لیدی مکبث و مکبث با استقبال و تشویق ایستاده حضار در سالن سینما روبرو شد.

«تراژدی مکبث» در میان ستایش منتقدان

به گزارش ورایتی روز جمعه «تراژدی مکبث» اولین نمایش خود را در سالن الیس تالی داشت. کمپانی‌های اپل وA24 این فیلم سیاه و سفید را به نمایش درخواهند آورد تا بتوانند به عنوان یکی از رقبای اسکار سال آینده جای دهند.

جشنواره نیویورک با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می‌شود، از تماشاگران حاضر در سالن پیش از شروع نمایش دوبار خواسته شد تا ماسک بزنند که بینی و لب های شان را می پوشاند.
.
اما درون سینما در قسمت خارج از بخش نمایش، در کافه جمعیت زیادی حضور داشت.پیش از شزوع نمایش فیلم جوئل گفت:«من می‌خواهم فقط به این نکته اشاره کنم که فیلم یک تراژدی است ،اما به این معنی نیست که نمی توانید با دیدنش اوقات خوبی را سپری کنید.»

فرانسیس مکدرومند در چهارده سالگی نقش لیدی مکبث را ایفا کرد و چند سال پیش روی صحنه نمایش در برکلی رپرتوآر تیه‌تر لیدی مکبث شد.

در جلسه پرسش و پاسخ مکدورمند می‌گوید که چون جوئل ازم خواست .(دوباره نقش را حاضر شد بازی کند.)

در نقد ورایتی ، اوون گلایبرمن ، اقتباس کوئن از نمایشنامه معروف شکسپیر را ستود و نوشت: «[کوئن] یک« مکبث »ساخته است که مطمئناً تماشاگران را به خود جلب می کند - نمایشی که ، با وجود همه تاریکی‌های مهمش ، دارای روحیه است. ، ضرباهنگ تند دارد و مست کننده است. فیلم به واسطه نقش آفرینی همدلی برانگیز واشینگتن به شما نشان می‌دهد که ، چقدر سریع نژاد بشر می‌تواند از خط خارج شود. و این درام را با تمرکز فوق‌العاده ای بررسی می کند.»

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو