بازداشت چنگیز در تعیب و گریز وحشت‌آور

منبع: برترین ها

34

1400/6/30

17:28


رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه‌ای و سابقه دار و کشف یک دستگاه خودروی مسروقه در عملیات تعقیب و گریز کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی، خبر داد.

رکنا: رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه ای و سابقه دار و کشف یک دستگاه خودروی مسروقه در عملیات تعقیب و گریز کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی، خبر داد.

سرهنگ کارآگاه کرم یوسفوند گفت: بیست و چهارم شهریور ماه کارآگاهان گشت پلیس آگاهی تهران بزرگ حین گشت زنی در محدوده فدائیان اسلام به یکدستگاه خودرو پراید مشکوک شده که پس از بررسی مشخص شد، خودرو سرقتی است؛ کارآگاهان با استفاده از علائم هشدار دهنده سعی در توقف خودرو داشتند.

اما راننده آن پس از شنیدن دستور ایست با افزایش سرعت و حرکات مخاطره آمیز وارد خیابان های فرعی خزانه شده و با حرکات مارپیچی و سرعت بسیار زیاد باعث رعب و وحشت شهروندان و خودروهای عبوری می شود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پلیس برای جلوگیری از فرار و خسارت های بیشتر با رعایت قانون بکارگیری سلاح و حقوق شهروندی اقدام به شلیک تیر هوایی می کند که در نهایت پس از مسافتی به علت سرعت بسیار زیاد و عدم توانایی کنترل خودرو توسط سارق با کنار جدول برخورد و متوقف می شود.

یوسفوند افزود: پلیس، متهم به هویت «چنگیز» را دستگیر کرده و در بررسی های به عمل آمده مشخص شد وی دارای سوابق متعدد سرقت موتورسیکلت و توزیع موادمخدر است.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی گفت: نهایتا خودرو به پارکینگ منتقل و متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل اداره دوم پلیس آگاهی شد.

مطالب مشابه