بدون نیاز به آرایشگاه، در خانه بند بیندازید

بدون نیاز به آرایشگاه، در خانه بند بیندازید


منبع: دلتا پیام

1

1401/9/20

16:06


بندانداختن صورت در خانه را خانم‌ها بهتر است یاد بگیرند؛ زیرا گاهی مراجعه به آرایشگاه زمان‌بر است؛ بنابراین خودتان بندانداختن را یاد بگیرید تا هنگامی که عجله برای رفتن به جایی دارید، برای رفتن به آرایشگاه زمان نگذارید.

بدون نیاز به آرایشگاه، در خانه بند بیندازید

بندانداختن صورت در خانه را خانم‌ها بهتر است یاد بگیرند؛ زیرا گاهی مراجعه به آرایشگاه زمان‌بر است؛ بنابراین خودتان بندانداختن را یاد بگیرید تا هنگامی که عجله برای رفتن به جایی دارید، برای رفتن به آرایشگاه زمان نگذارید. همراه مجله اینترنتی دلتا باشید تا با چند مرحله خودتان را بند بیندازید و از شر موهای زائد صورت‌تان خلاص شوید.

بندانداختن صورت در خانه

بندانداختن صورت در خانه ۳ روش دارد که هر کدام را می‌توانید یاد گرفته و از آن استفاده کنید.

روش اول بندانداختن صورت در خانه

ابتدا وسایل مورد نیاز برای بندانداختن صورت در خانه را آماده کنید. سپس برای جمع‌کردن موهای اطراف صورتتان از هدبند استفاده کنید. نخ حدوداً به‌اندازه ساعد یا ۶۰ سانتی‌متر ببرید. نکته مهمی که باید رعایت کنید آن است که پنبه آغشته به الکلی را به نخ‌تان بزنید تا جوش نزنید. مرحله بعد آن است که دو سر نخ را به هم گره بزنید تا یک خط بسته تشکیل شود. این نخ بسته را با هر دو دستتان به شکل مستطیل بگیرید. برای ایجادکردن ضربدر وسط نخ، نختان را بپیچانید، ‌ به‌گونه‌ای که شکل یک پروانه ایجاد شود. سپس نخ را روی پوستتان بگذارید و باز و بسته کنید. با این کار، موهای زائد صورتتان را اصلاح می‌کنید.

بندانداختن صورت

روش دوم بندانداختن صورت در خانه

در ابتدا برای جلوگیری از جوش‌زدن، نخ را ضدعفونی کنید. سپس نخ را به پایه میزتان ببندید. انتهای سر دیگر نخ را در دست چپتان بگیرید. وسط این نخ را با دست راست به شکل یک مثلث و به شکلی که آرایشگرها انجام می‌دهند و در آرایشگاه دیده‌اید ببندید. به‌آرامی نخ دست چپ را باز و بسته کنید. مثلث وسط موهای زائد صورت را از ریشه خارج می‌کند.

بندانداختن

روش سوم بندانداختن صورت در خانه

یکی از روش‌هایی که بسیاری از افراد درخواست آن را داشته‌اند بندانداختن صورت در خانه به کمک شصت پا است. برای این کار بنشینید و پاهای خود را دراز کنید. یک سر نخ را به شصت پای خود ببندید و گره بزنید. انتهای سر دیگر نخ را در دست چپتان بگیرید. وسط این نخ را با دست راست به شکل یک مثلث و به طریقه‌ای که در آرایشگاه دیده‌اید ببندید. سپس نخ را روی صورتتان بیندازید تا موهای صورتتان را از بین ببرد.

بندانداختن در خانه

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب با این آرایش پیری چهره خود را پنهان کنید را بخوانید.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو