کارت گرافیک های سری RTX 4060 توسط MSI معرفی شدند

کارت گرافیک های سری RTX 4060 توسط MSI معرفی شدند


منبع: گیمفا

1

1402/2/28

19:08


[تایپه، تایوان] کمپانی MSI، به‌عنوان برند پیشرو در تولید سخت‌افزار گیمینگ، با افتخار جدیدترین سری کارت‌ گرافیک ها را با پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti و RTX 4060 معرفی کند. NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti در دو پیکربندی ۱۶ و ۸ گیگابایتی در دسترس خواهد بود و به گیمرها امکان انتخاب متناسب با […]

کارت گرافیک های سری RTX 4060 توسط MSI معرفی شدند

[تایپه، تایوان] کمپانی MSI، به‌عنوان برند پیشرو در تولید سخت‌افزار گیمینگ، با افتخار جدیدترین سری کارت‌ گرافیک ها را با پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti و RTX 4060 معرفی کند. NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti در دو پیکربندی ۱۶ و ۸ گیگابایتی در دسترس خواهد بود و به گیمرها امکان انتخاب متناسب با خواسته‌هایشان را می‌دهد. هر دو مدل مبتنی بر پردازنده‌های گرافیکی GeForce RTX 4060 Ti و RTX 4060 با سری‌های GAMING TRIO، GAMING، VENTUS 3X و VENTUS 2X BLACK عملکردی بی‌نظیر را برای گیمرها، سازندگان محتوی و حرفه‌ای‌ها با جدیدترین فناوری طراحی  PCB با کارایی بالا و خنک کننده پیشرفته  اختصاصی

کارت گرافیک های MSI RTX 4060 & RTX 4060 Ti

جدیدترین کارت‌های گرافیک خانواده MSI GeForce RTX 4060 برای ارائه عملکردی باورنکردنی برای گیمرها و سازندگان محتوی با رزولشن ۱۰۸۰P و سرعت ۱۰۰ فریم در ثانیه با Ray Tracing و DLSS 3 طراحی شده‌اند. خانواده محصولات GeForce RTX 4060  ازتمام پتانسیل های NVIDIA Ada Lovelace بهره میبرند. این ریز معماری از جمله رندر عصبی DLSS 3، فناوری‌های نسل سوم ردیابی پرتو با نرخ فریم بالا، و نسل هشتم رمزگذار NVIDIA (NVENC) با رمزگذاری AV1 پشتیبانی میکند .

سری گیمینگ نهایت عملکرد و زیبایی

کارت گرافیک های سری GAMING TRIO و GAMING شرکت MSI

سری‌های GAMING TRIO و GAMING ظاهری دوست‌داشتنی و آشنا دارند و در عین حال تعادل عالی بین عملکرد، خنک‌کننده و نویز کم را که گیمرها به آن اعتماد دارند ، حفظ می‌کنند. طراحی TORX Fan 5.0 دارای جفت سه پره فن است که با یک پیوند بیرونی به یکدیگر متصل شده اند تا یک لبه ایجاد کنند که جریان هوا را به سیستم های خنک کننده به روز شده TRI FROZR 3 و TWIN FROZR 9 متمرکز می کند.

هر دو سری با یک بک پلیت  فلزی برس خورده تقویت شده‌اند که دارای طراحی جریانی است که گرمای کارت گرافیک را کاهش می‌دهد. علاوه بر این، Mystic Light نمای بیرونی کارت گرافیک را زینت می دهد و نورپردازی را همزمان با بقیه قطعات  از طریق Mystic Light Sync و Ambient Link همسان سازی میکند.

سری VENTUS متمرکز بر کارایی

کارت گرافیک های سری VENTUS 3X و VENTUS 2X شرکت MSI

سری VENTUS یک گزینه قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای گیمرهایی است که به دنبال رویکردی متمرکز بر عملکرد هستند. VENTUS 3X و VENTUS 2X BLACK با فلسفه طراحی اسپارتانی بدون حاشیه خود، ملزومات لازم را برای انجام هر کاری که در دست دارید حفظ می کنند.

کارتهای گرافیک با فن منحصر به فرد TORX 4.0، یک صفحه پشتی تقویت‌کننده و زیبایی کاملاً مناسب برای هر ساختی عرضه می‌شوند. علاوه بر این، کارت‌های جدید VENTUS 2X BLACK دارای یک نسخه کاملاً تیره خارجی از نسخه اصلی هستند که با ساخت‌های با مضمون تیره مخفی سازگاری دارد.

اکو سیستم نرم افزاری MSI

پلتفرم نرم افزاری MSI CENTER

همچنین کلیه کارت‌های گرافیک این سری از نرم افزار MSI AFTERBURNER پشتیبانی می‌کند که شناخته شده ترین و پرکاربردترین نرم افزار اورکلاک کارت گرافیک و مانیتورینگ در بازار است. همچنین کاربران میتوانند با استفاده از پلتفرم نرم افزاری MSI CENTER کنترل کاملی بر روی کارت گرافیک های این سری داشته باشند .

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو