دانلود بازی Centralia Homecoming برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl

دانلود بازی Centralia Homecoming برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl


منبع: دانلود ها

124

1398/8/7

21:22


داستان بازی Centralia: Homecoming براساس وقایعی واقعی است که در شهری در پنسیلوانیا رخ داده است و سنترالیا نام دارد. شخصیت اصلی بازی صاحب یک زندگی معمولی به همراه یک همسر دوست داشتنی و دخترش است و اتفاقاتی که در ماه می سال ۱۹۹۲ رخ می دهد، کاملا دور از ذهن و غیرممکن به‌ نظر می رسید. هنری لنسون در این بازی داستان ترسناکش را برای شما بازگو می کند و از جایی شروع می شود که همسرش ۷ سال پیش بدون هیچ ردپایی ناپدید می شود. تصادف فاجعه باری در سنترالیا رخ می دهد و با سر رسیدن آتش سوزی، گدازه ها شهر را فرا می گیرد. مقامات شهر گویا چیزهای وحشتناکی را پیدا کرده اند و طبق شایعات معدنچیان باعث چنین آتش سوزی بزرگی بوده اند. مقامات گزارش می دهند که افراد زیادی از آن پس دچار جنون شده اند و سنترالیا رسما به یک شهر ارواح تبدیل شده است. تعداد کمی از مردم شهر نجات پیدا کرده اند و یکی از آنها دخترش شرلی است.

Centralia Homecoming PC-CODEX + FitGirl Repack

دانلود-بازی-Centralia-Homecoming

در زمان این فاجعه، هنری در سفر کاری دور از شهر بوده است و احساس می کند که دختر آن کسی نیست که می شناخته است. آنها به یک ایالت دیگری نقل مکان می کنند و در روز تولد دخترش شرلی، یادداشتی را در اتاقش پیدا می کند. در این یادداشت نوشته شده است که او برای پیدا کردن مادرش به سنترالیا رفته است و هنری نلسون هم به ناچار به دنبال او به همان شهر ارواح بازمی گردد. در این بازی شما مدام المان های گسترده ای از ترس را تجربه خواهید کرد و اطراف شما مدام تغییر می کند. صداها و گرافیک بازی Centralia Homecoming کیفیت خوبی دارد و یک منطقه وسیع روبه روی شما قرار دارد تا به دنبال دختر و البته همسر خود بگردید. امکان تعامل با اشیا مختلف را خواهید داشت و ساختمان ها و خیابان های دور و دراز محلی برای رسیدن شما به هدف نهایی تان هستند. دشمنان انواع مختلفی دارند و می توانید در ساختمان های تاریک نهایت ترس را در مواجهه با آنها تجربه کنید. بازی رمز و رازهای جالبی دارد و باید نکات مختلفی را از داستان ساده اش بگیرید.

info

Based on true events which occurred in the town of Centralia, Pennsylvania. I lived an ordinary life, a job, a loving wife, a lovely daughter. I could not imagine what was going to happen on that fateful day in May of 1992.

My name is Henry Nelson, and I am going to tell you my horrifying story. My wife disappeared without a trace 7 years ago. A catastrophic accident took place in the small inconspicuous town of Centralia. An underground fire started, engulfing the coal deposits beneath the town. The greedy town authorities had dug so deep that according to rumors they unearthed something horrifying and very bad. According to some the terrified miners in their panic caused the underground fire. They say that almost everyone close to the epicentre of the find went insane. Centralia turned into a ghost town.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10

Processor: Intel CORE i5

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce 820m

Storage: 11 GB available space

Additional Notes: 64-Bit

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/10

Processor: Intel CORE i7

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce 920mx

Storage: 11 GB available space

Additional Notes: 64-Bit

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

مطالب مشابه