فرزندان مارادونا خواهرش را از خانه بیرون کردند!

منبع: سیمرغ

6

1400/1/20

04:27


فرزندان مارادونا خواهرش را از خانه بیرون کردند!

فرزندان مارادونا بخاطر مشخص شدن وضعیت دارایی های پدرشان, عمه شان را از خانه بیرون کردند

آواره شدن خواهر مارادونا

خواهر دیگو مارادونا توسط بستگانش از خانه خانوادگی بیرون انداخته شد چرا که جنگ برای میراث اسطوره فوتبال آرژانتین بالا گرفته است.
 

لیلی خواهر مارادونا با اشک نظاره گر فعالیت ضابطان قضایی بود که اثاثیه ای که مارادونا برای برای والدین خود خریده بود را از خانه خارج می کردند. این اقلام شامل یک نقاشی بزرگ از چهره مارادونا توسط ماموران قانون ضبط خواهد شد تا زمانی که 16 بازمانده مارادونا در مورد میراث وی به توافق برسند.

به نظر می رسد که لیلی نزدیک ترین عضو خانواده مارادونا به اسطوره فوتبال آرژانتین بوده است. در حقیقت خواهر مارادونا تا زمان درگذشت وی در ماه نوامبر در سن 60 سالگی در کنار وی بوده است. میراث مارادونا 60 میلیون پوند تخمین زده می شود و به همین خاطر است که جنگ حقوقی شدیدی میان بازماندگان وی برای تصاحب این میراث در گرفته است.
 
یک منبع در این باره می گوید:" دالما، جیانینا و جانا، دختران مارادونا و نمایندگان فرزندانش یعنی دیگیتو فرناندو و دیگو جونیور خواستار بیرون کردن لیلی از خانه بودند.آنها اعتقاد داشتند که تا زمانی که تکلیف میراث مشخص نشده، خانه باید خالی شود چرا که این بخشی از پروسه قضایی است تا تکلیف میراث و وارثان مشخص شود."گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir

مطالب مشابه


تصویری