چرا تست دیسک پیشرفته وحشتناک دقیق است !!؟

منبع: فوت و فن

10

1400/9/4

13:18


تست دیسک پیشرفته آزمونی حرفه ای، عجیب و غریب و فوق العاده قوی است. تست disc  پیشرفته در سال ۲۰۲۰ با تغییر در سیستم های نمره گذاری و ایجاد سیستم تحلیلی هوشمند، توانسته به شکل کاملا دقیقی ویژگی های رفتاری و شخصیتی را شناسایی کند.

شاید با خودتان می پرسید که:

 • منظور ما از تست دیسک پیشرفته چیست؟
 • چرا باید از تست disc پیشرفته استفاده کنم؟
 • تست پیشرفته چه فرقی با سایر تست های دیسک دارد؟
 • تست دیسک پیشرفته چه کاربرد و استفاده هایی دارد؟

تست دیسک ای سنج که به آن تست دیسک پیشرفته نیز می گویند مسیری را برای هوشمندسازی سنجش رفتار طی نموده است که باعث شده تا بتوانید به طرز عجیب و غیرقابل باوری لایه هایی عمیق رفتاری و شخصیتی را شناسایی کنید. در اینجا سعی می کنیم به مهمترین سوالات شما در مورد تست پیشرفته پاسخ دهیم.

انواع تست دیسک از نظر قدرت سنجش

برای اینکه بتوانید از بهترین تست دیسک (disc) برای موفقیت استفاده کنید لازم است تا انواع آن را به خوبی بشناسید. به طور کلی می توانیم تست دیسک را از نظر قدرت و توانایی تشخیص به سه دسته تقسیم کنیم:

 • تست دیسک ساده و رایگان
 • تست دیسک معمولی
 • تست دیسک پیشرفته

تست دیسک DISC پیشرفته چیست؟

تا اینجا سه مورد از تست های دیسک را به شما معرفی کردیم. تست دیسک پیشرفته همانطور که از اسم ان مشخص است، آزمونی حرفه ای، هوشمند و توسعه یافته از تست دیسک است. حالا احتمالا با خودتان می پرسید؛

 • بین تست های دیسک مختلف در سامانه های ایرنی و خارجی چه تفاوتی وجود دارد؟
 • چرا برخی رایگان هستند و برخی برای انجام نیازمند پرداخت هزینه؟
 • چرا بین سوالات و حتی تفسیرهای آن ها فرق وجود دارد؟
 • تست دیسک پیشرفته چه مزیتی بر تست دیسک معمولی و تست دیسک رایگان دارد؟

در جواب باید بگوییم که تست های دیسک با هم تفاوت های آشکاری دارند که این تفاوت به کیفیت گزارش دهی و صحت و درستی آن ها در تشخیص ویژگی های رفتاری شما برمی گردد.

در جدول زیر سعی می کنیم تا بزرگترین تفاوت های تست دیسک رایگان، تست دیسک معمولی و تست دیسک پیشرفته را مقایسه کنیم:

تفاوت تست دیسک با نسخه پیشرفته

 

چرا باید از تست DISC پیشرفته استفاده کنیم؟

این روزها استفاده از تست دیسک پیشرفته در اکثر کشورهای دنیا تبدیل به یک واقعیت انکار ناپذیر شده است.

سامانه بین المللی تست دیسک پیشرفته (disc-testpro) گزارش نموده است که امروزه هزاران سازمان در سراسر جهان از سازمان های دولتی گرفته تا سازمان های غیر دولتی بزرگ و کوچک از این تست استفاده می کنند.

پژوهشگران تست دیسک می گویند: “با اینکه استفاده از تست دیسک  پیشرفته دلیل نمی خواهد! اما خیلی ساده بگوییم که تست دیسک بی شک به روابط کاری قوی و موثر کمک می کند”.

برخی از کاربردهای تست دیسک (DISC) پیشرفته

– افزایش خودآگاهی

تغییر سازنده با خودشناسی آغاز می شود. نسخه های پیشرفته تست دیسک نشان می دهد که چه چیزی به شما انگیزه می دهد؟ چه چیزی برای شما استرس و فشار ایجاد می کند؟ چگونه باید مشکلات را حل کنید؟

– بهبود کار گروهی

نسخه های پیشرفته تست دیسک کمک می کند تا شما نحوه برقراری ارتباط کاری را درک کنید. ببینید که چه افرادی را برای کار تیمی انتخاب کنید؟ از چه افرادی برای کار گروهی بپرهیزید؟

– کاهش تعارض

تست دیسک به شما کمک می کند تا تعارض و درگیری های خود را کاهش دهید. چه در سازمان و چه در زندگی شخصی درگیری ها و تعارض ها بین افراد مانع بزرگ پیشرفت است. تست دیسک به نوعی حلال سریع برای این مشکلات است.

– کاهش قضاوت

تست دیسک نگاه افراد به زندگی را روشن می کند. به آن ها می گوید چگونه تفاوت ها و شباهت ها را درک کنند. چگونه ذهنشان را از تفسیرهای غلط برهانند. داشتن ذهنی شفاف می تواند باعث افزایش اثربخشی ما در زندگی شود.

– موفقیت در کسب و کار

تست دیسک عامل مهمی برای موفقیت در حرفه شماست. درک نیازها و علت رفتارهای دیگران باعث می شود تا بتوانیم با دقت بیشتر به مذاکره با افراد بپردازیم. همچنین تاجرانی که به شخصیت های مختلف در تست دیسک پیشرفته آشنایی پیدا می کنند می توانند درک بسیار بالایی از مشتریان خود برای افزایش فروش کسب نمایند.

– افزایش عملکرد

تست دیسک پیشرفته برای سازمان ها کمک می کند تا بتوانند عملکرد فردی، گروهی و سازمانی خود را بهبود بخشند. وقتی ما افراد را بر اساس ویژگی های درستشان سرجای مناسب قرار دهیم، طبیعتا می توانیم هماهنگی و درستی مجموعه خود را تضمین کنیم. فراموش نکنید که عملکرد و بهره وری سازمانی با انتخاب شایسته افراد امکان پذیر است.

تست دیسک Disc پیشرفته

چرا شرکت ها باید از تست دیسک پیشرفته استفاده کنند؟

آیا می دانید شایسته سالاری در سازمان ها و شرکت های موفقی مثل دیجی کالا، کافه بازار، آپارات، وبزی، فیلیمو، ترب، میزیتو، ای سنج، طرفداری، نی نی سایت، جابینجا، ویرگول، علی بابا و بسیاری از موارد دیگر در چیست؟

این شرکت های نوظهور سعی کرده اند تا افراد شایسته و توانمند را در جای مناسب خود مورد استفاده قرار دهند. البته منظور ما این نیست که همه آن ها از تست دیسک پیشرفته برای ارزیابی استفاده کرده اند اما منظور این است که این شرکت ها توانسته اند با استفاده از ابزارهای غربال گری دقیق تیم سازی های موفقی در کسب و کار خود داشته باشند.

تست دیسک پیشرفته به جرات می تواند این فرایند غربال گری را سرعت ببخشد تا شما بتوانید کسب و کارتان را با قدرت بیشتری راه اندازی کنید.

چرا افراد باید از تست دیسک پیشرفته استفاده کنند؟

 فارغ از کاربردهای سازمانی این تست، این آزمون می تواند فواید فردی زیادی داشته باشد. برای هر فرد در زندگی سه سوال زیر می تواند از اهمیت زیادی برخوردار باشد:

 • آیا می توانم سریعا روابط بین فردی خودم را بهبود ببخشم؟
 • آیا می توانم ارتباط موثر و کارآمدی با اطرافیان خود داشته باشم؟
 • چگونه متوجه شوم که واقعا برای موفقیت به چه چیزهایی نیاز دارم؟

بهترین، سریع ترین و دقیق ترین راه برای رسیدن به موارد بالا این است که تست دیسک پیشرفته ای سنج را انجام دهید. تست disc آزمونی کاملا حرفه ای برای رفتارشناسی و شخصیت شناسی است.

تست شخصیت شناسی دیسک با گزارش کامل

تست دیسک  پیشرفته با گزارش کامل می تواند شما را به اهداف و کاربردهایی که در بالا به آن اشاره کردیم، برساند. افرادی که در بخش آموزش تست دیسک کار می کنند می دانند که این آزمون چنانچه با تفسیر کامل و حرفه ای مورد استفاده قرار بگیرد، ابزاری بسیار کاربردی برای موفقیت فردی و سازمانی خواهد بود.

جمع بندی تست دیسک

پروفایل پیشرفته و حرفه ای دیسک شما می تواند آنالیز دقیقی از ویژگی های تان ارائه کند. پس از خرید تست دیسک پیشرفته شما می توانید از خروجی های دقیق و باورنکردنی آن برای شناخت بهترین و ضروری ترین ویژگی های خود استفاده کنید.

اگر به دنبال موفقیت در زندگی فردی هستید، اگر می خواهید به عنوان مدیر یک سازمان، مجموعه خود را متحول کنید، اگر به دنبال آن هستید تا گروه جدیدی را برای تیم سازی انتخاب کنید، پس شک نکنید!!! توصیه ما به شما این است که همین الان تست دیسک پیشرفته را در گوگل جستجو نمایید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو