ایده‌های خلاقانه کسب و کار که متعجبتان می کند

منبع: برترین ها

14

1401/8/8

15:04


وبلاگ نویسی یکی از اولین مدلهای تجاری است که از اختراع اینترنت ناشی می شود و اگر شما نیز به نوشتن تمایل دارید و در آن ماهرید به راحتی می توانید یک کسب و کار اینترنتی و آنلاین راه بیندازید.

صندلی پلاستیکی کودک

امروزه معمولا برای استراحت و نشستن از صندلی پلاستیکی کودک استفاده می شود از میز و صندلی پلاستیکی معمولا در مهدکودک ها و پارک و حیاط منازل یا از مدل تاشو آن ها در سفر ها استفاده می کنند و از میز و صندلی پلاستیکی می توان در بالکن یا تراس خانه ها استفاده کرد.

ایده‌های خلاقانه کسب و کار که متعجبتان می کند

لوله پلی اتیلن تبریز

لوله پلی اتیلن تبریز بهترین انتخاب برای نصب در سیستمهای آبرسانی کوچک می باشند و از روش جوش حرارتی برای اتصال آنها استفاده می شود و به رنگ سبز یا سفید شناخته می شوند و لوله های پلی بوتیلن به دلیل مزیتها و انعطاف پذیری بالایی که دارند برای نصب در شبکه لوله کشی استفاده می شوند که مقاومت بالایی در برابر سرما دارند و دمای بالا را به خوبی تحمل می کنند.

ایده‌های خلاقانه کسب و کار که متعجبتان می کند

سیب زمینی پشندی

یکی از محصولات کشاورزی که سرشار از مواد معدنی و ویتامین است را سیب زمینی پشندی  و سیب زمینی پشندی را میتوان به صورت پفکی در آورد و علت نام گذاری این محصول به پشندی این است که برای اولین بار در ایران سیب زمینی عمده را  در فشند یا پشند که یکی از روستاهای غرب البرز در شمال هشتگرد کاشته اند.

ایده‌های خلاقانه کسب و کار که متعجبتان می کند

 

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو