قتل هولناک مرد تهرانی با ضربات چوب به سرش

منبع: برترین ها

8

1401/8/15

14:34


فردی که در یک درگیری و نزاع بر سر اختلاف حساب در یکی از شهرستان های غرب استان تهران اقدام به قتل شخصی میانسال کرده و به شهر کرج گریخته بود، توسط پلیس آگاهی استان البرز شناسایی و دستگیر شد.

رکنا: فردی که در یک درگیری و نزاع بر سر اختلاف حساب در یکی از شهرستان های غرب استان تهران اقدام به قتل شخصی میانسال کرده و به شهر کرج گریخته بود، توسط پلیس آگاهی استان البرز شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ "محمد نادربیگی" رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام این خبر بیان داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده نیابتی قتل به پلیس آگاهی استان البرز، بررسی موضوع به اداره مبارزه با جرائم جنائی محول شد.

وی افزود: بررسی های اولیه حاکی از این بود که در یک درگیری به دلیل اختلاف حساب ، قاتل با وارد آوردن ضربه به سر مقتول به وسیله چوب اقدام به قتل او کرده و در یکی از مناطق شهر کرج مخفی شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اضافه کرد: پس از شناسایی مخفیگاه متهم با بکارگیری اقدامات پلیسی، در یک عملیات غافلگیرانه قاتل توسط کارآگاهان دستگیر شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم پس از مشاهده مستندات غیرقابل انکار پلیس چاره ای جز اعتراف در پیش روی خودش ندید و به انجام قتل به دلیل اختلاف حساب اعتراف کرد.

سرهنگ نادربیگی در پایان با اشاره به تکمیل پرونده و ارسال به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد که بسیاری از قتل های صورت گرفته در سراسر کشور با اندکی تحمل و کنترل خشم قابل پیشگیری هستند.

 

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو