روش پرداخت قبض ایرانسل

منبع: گهر

1

1401/10/22

16:43


در این پست از گهر به بررسی نحوه پرداخت قبض ایرانسل خواهیم پرداخت. مشترکین دائمی ایرانسل می توانند از طریق چند روش قبض خود را استعلام نمایند و پرداخت کنند. شما عزیزان می توانید از طریق اپلیکیشن‌‌ همراه کارت، اپلیکیشن ایرانسل من، اینترنت و غیره قبوض خود را تسویه نمایید. در ادامه مطلب به معرفی این روش ها می پردازیم.

نحوه پرداخت قبض ایرانسل

  • روش پرداخت قبض ایرانسل, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

در اینجا قصد داریم روش‌های پرداخت قبض ایرانسل را به شما معرفی کنیم. در واقع، پرداخت قبض سیم کارت‌های دائمی ایرانسل چندین روش مختلف دارد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

اپلیکیشن‌‌ همراه کارت

امروزه با استفاده از اپلیکیشن‌های پرداخت مثل همراه کارت، به راحتی می‌توان انواع قبوض را پرداخت کرد. اپلیکیشن همراه کارت را می‌توانید از لینک‌های زیر دانلود کنید:

۱- پرداخت قبض ایرانسل با شناسه پرداخت و شناسه قبض

یکی از راه‌های پرداخت قبض، استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت است. با ورود به گزینه قبض در صفحه اصلی همراه کارت و سپس پرداخت با شناسه، نیم صفحه‌ای باز می‌شود که می‌توانید شناسه قبض و پرداخت را در آن وارد کنید و در مرحله بعد با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی، اقدام به پرداخت نمایید.

  • روش پرداخت قبض ایرانسل, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

  • روش پرداخت قبض ایرانسل, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

برای دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت سیم‌کارت ایرانسل، می‌توانید شماره موبایل خود را به «۲۱۲۱»، ارسال کنید. همچنین با استفاده از این روش می‌توانید برای سیم‌کارت‌های ترابرد شده هم هر دو شناسه را دریافت کنید.

۲- پرداخت قبض ایرانسل با خرید شارژ

در این روش پس از استعلام صورتحساب دوره، می‌توانید با ورود به بخش شارژ در صفحه اصلی همراه کارت و انتخاب اپراتور ایرانسل، شارژی برابر با مبلغ بدهی خود خریده و پرداخت قبض ایرانسل دائمی را از این طریق انجام دهید.

  • روش پرداخت قبض ایرانسل, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

علاوه بر امکان پرداخت قبض ایرانسل، سایر تراکنش‌های روزمره بانکی همچون کارت به کارت، پرداخت قبض همراه اول، آب، برق، گاز، تلفن ثابت و خرید شارژ و بسته اینترنت هم در همراه کارت فراهم شده است.

سایر روش‌های پرداخت قبض ایرانسل

پرداخت قبض ایرانسل با شماره تلفن

شما می‌توانید با شماره گویای «۰۲۱۸۷۳۴» تماس گرفته و با وارد کردن شماره همراه خود، مبلغ قبض دائمی ایرانسل را استعلام و پرداخت نمایید.

کد دستوری صورتحساب ایرانسل

یک راه سریع برای با خبر شدن از قبض موبایل ایرانسل، کدهای دستوری (USSD) هستند. برای مثال با استفاده از کد دستوری *۷# پرداخت قبض ایرانسل امکان‌ پذیر است.

اپلیکیشن ایرانسل من

با دانلود و نصب اپلیکیشن ایرانسل من (که توسط اپراتور ایرانسل ارائه شده است)، می‌توانید قبض دائمی ایرانسل را استعلام و پرداخت کنید.

پرداخت قبض ایرانسل از طریق اینترنت

در وبسایت ایرانسل امکان پرداخت قبض خطوط دائمی وجود دارد. سه روش، پرداخت قبض ایرانسل با شماره تلفن همراه، پرداخت با کد شناسه و پرداخت با شناسه قبض و پرداخت در این وبسایت ارائه شده است.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو