اخراجی که اختلاف ترامپ و دخترش را برملا کرد!

منبع: برترین ها

56

1398/6/10

01:07


دستیار شخصی ترامپ به خبرنگاران گفته رئیس جمهور دوست ندارد در عکس‌هایی که دخترش تیفانی است، حضور داشته باشد، زیرا فکر می‌کند تیفانی خیلی چاق شده است.

باشگاه خبرنگاران: به نقل از هیل؛ دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در واکنش به استعفای دستیار شخصی‌اش گفت: پس از آنکه او اظهاراتی درباره فرزندان من در یک مهمانی شام با خبرنگاران بر زبان آورد، مجبور به کناره‌گیری از سمت خود شد.

ترامپ پیش از عزیمت به کمپ دیوید در کاخ سفید به خبرنگاران گفت: او با مادلین وسترهوت که روز قبل اخراج شد، صحبت کرده است. او بدون اشاره به اینکه خودش وسترهوت را اخراج کرده یا خیر گفت: فکر می‌کنم او حرف‌هایی زده است. او با من تماس گرفت. خیلی ناراحت بود. این روند به طور خودکار پیش رفت. من برای او آرزوی موفقیت کردم.

این در حالی است که نشریه پولیتیکو در گزارشی دلیل اخراج وسترهوت را افشای اطلاعاتی درباره خانواده ترامپ در ضیافت شامی در ۱۷ آگوست عنوان کرد.

اخراجی که اختلاف ترامپ و دخترش را برملا کرد!


بنابر گزارش پولیتیکو دستیار شخصی ترامپ به خبرنگاران گفته رئیس جمهور دوست ندارد در عکس‌هایی که دخترش تیفانی است، حضور داشته باشد، زیرا فکر می‌کند تیفانی خیلی چاق شده است. با این حال ترامپ این اظهارات را تکذیب و آن‌ها را کاملا اشتباه دانست. او در این باره گفت: او (وسترهوت) قرار است هنگامی که من به کمپ دیوید رسیدم با من تماس بگیرد. این حرف‌ها کاملا اشتباه است. او (تیفانی) فرد فوق‌العاده‌ای است و به سختی درس می‌خواند.

دستیار شخصی ترامپ گفته بود که رابطه او با ترامپ بسیار بهتر از رابطه او با دخترانش است. ترامپ در تکذیب حرف‌های وسترهوت گفت: تیفانی عالی است. من عاشق او هستم. ترامپ همچنین بار دیگر از این فرصت برای حمله به رسانه‌های آمریکا استفاده کرد و آن‌ها را متهم به افشای صحبت‌های وسترهوت در یک محفل خصوصی کرد. رئیس جمهور آمریکا همچنین افزود دستیارش زمانی که این صحبت‌ها را مطرح کرده در وضعیت عادی نبوده است.

وسترهوت به عنوان دستیار ویژه ترامپ مسئول کنترل رفت و آمد افراد به اتاق بیضی کاخ سفید بود. او از نزدیک بر برنامه رئیس جمهور آمریکا نظارت داشته و اطلاعات محرمانه‌ای از اینکه چه کسانی با ترامپ تعامل داشته‌اند، در اختیار داشت. طبق اعلام روزنامه نیویورک تایمز، وسترهوت هم اکنون انفصال از خدمت شده است. دستیار ۲۸ ساله ترامپ، دسترسی بی سابقه‌ای به رئیس جمهور آمریکا داشت. در ماه فوریه، زمانی که برنامه شخصی ترامپ به بیرون درز کرد، مادلین وسترهوت در توئیتر، آن را اقدامی شرم آور در راستای نقض اعتماد توصیف کرده بود.

مطالب مشابه