داستان سریال پوست شیر واقعی است؟

منبع: شبونه

1

1401/10/22

04:09


  داستان سریال پوست شیر سریالی جنایی پلیسی میباشد که از شبکه نمایش خانگی منتشر‌شده است. داستان سریال پوست شیر واقعی است؟ پاسخ خیر است داستان این سریال واقعیت ندارد. این سریال روایت کننده داستان زندگی کسی میباشد به نام نعیم که بعد از ۱۵ سال از رندان آزاد میشود.هادی حجازی فر در نقش نعیم‌در …

 

داستان سریال پوست شیر واقعی است؟

داستان سریال پوست شیر سریالی جنایی پلیسی میباشد که از شبکه نمایش خانگی منتشر‌شده است.

داستان سریال پوست شیر واقعی است؟

پاسخ خیر است داستان این سریال واقعیت ندارد.

این سریال روایت کننده داستان زندگی کسی میباشد به نام نعیم که بعد از ۱۵ سال از رندان آزاد میشود.هادی حجازی فر در نقش نعیم‌در این سریال نقش آفرینی کرده است.

نعیم بعد از آزادی از زندان دنبال همسر و دخترش میگردد زمانیکه نعیم به زندان می افتد دخترش ساحل ۵سال سن داشته است و اکنون ۲۰ساله میباشد نعیم می فهمد که زنش با شخص دیگری ازدواج کرده است.

نعیم با همسرش ملاقات میکند و از او میخواهد که دخترش را ببیند دخترش نخست برای دیدن پدرش امتناع میکند ولی در نهایت سراغ او رفته و باهم صمیمی وگرم میشوند و برنامه ریزی میکنند دو نفره به شمال بروند

ولی هنگام برگشت به آنها افرادی ناشناس حمله میکنندآنها نعیم را بیهوش کرده وبه دخترش تجاوز میکنند وبعد از آن او را به قتل میرسانند.

مانند اکثر سریال‌های پلیسی، ما با کارآگاهی طرفیم که خود زخم خورده است و یکی از اعضای خانواده‌اش را در مسیر ماموریت‌هایش از دست داده که هنوز کشف و شهودی درباره این موضوع اتفاق نیافتاده است. یا با وجود معرفی بیشتر شخصیت‌های داستان، یک خرده روایت درباره یک زن خدمتکار وجود دارد که در هر قسمت تنها به یک سکانس کوتاه درباره او پرداخته می‌شود تا به وسیله آن علامت سوالی همیشه در ذهن بیننده باقی‌بماند. از دیگر ویژگی‌های مثبت «پوست شیر» توجه سازندگان به این نکته است که این سریال در خانه و توسط همه اعضای خانواده قراراست دیده شود. به همین دلیل با وجود اینکه داستان سریال پوست شیر درباره تجاوز و قتل است، اما تا حد ممکن از نشان دادن صحنه‌های خشن در آن پرهیز شده. به جای اصرار بر بزرگ‌نمایی این سکانس‌ها و میخکوب کردن بیننده از طریق به نمایش‌گذاشتن اتفاقات وحشتناک، این سریال در تلاش است مخاطب را هرچه بیشتر با قصه همراه کند.

شهاب حسینی در این مجموعه در نقش یکی از افسران آگاهی بازی میکند و مسئول پرونده دختر نعیم میشود.

نعیم با همکاری دوستانش به دنبال قاتلین دخترش می افتد و خودشان تحقیقاتشان را شروع میکنند.
در این سریال در هر قسمتی که منتشر میشود سرنخ هایی از مجرمان پیدا میشود.

شاید سریال پوست شیر مانند برخی دیگر از سریال های ساخته شده به سراغ قشر پایین شهر جامعه رفته که دارای مران و معرفت خاص خودشان است رفته که مشخصا شخصی بعد از بیرون آمدن از زندان وبا آن مرام و ادبیات خاصشان به پاتوق یعنی قهو خانه رفته است.
اما سریال پوست شیر در یک مکان تمرکز نکرده و بیشتر به دنبال قاتل میگردند.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو