آزمون تشخیص خروس: آیا می توانید در 11 ثانیه خروس پنهان شده در میان مرغ ها را پیدا کنید؟

آزمون تشخیص خروس: آیا می توانید در 11 ثانیه خروس پنهان شده در میان مرغ ها را پیدا کنید؟


منبع: خبرنما

1

1402/2/26

09:02


آزمون تشخیص خروس: فقط افراد تیزبین می توانند خروس پنهان شده در میان مرغ ها را در عرض 11 ثانیه تشخیص دهند. این تست بینایی را انجام دهید تا بدانید آیا فرد…

آزمون تشخیص خروس: آیا می توانید در 11 ثانیه خروس پنهان شده در میان مرغ ها را پیدا کنید؟

آزمون تشخیص خروس: فقط افراد تیزبین می توانند خروس پنهان شده در میان مرغ ها را در عرض 11 ثانیه تشخیص دهند. این تست بینایی را انجام دهید تا بدانید آیا فرد تیزبینی هستید یا خیر!

آزمون تشخیص خروس تمرین خوبی برای آزمایش قدرت بینایی شما است. همچنین این تست بینایی راه عالی برای سرگرم شدن و رفع خستگی است. در حین حل این تست، باید تصویر را با دقت بررسی کنید و با کمک مهارت های بینایی خود به پاسخ برسید. به هر حال، به یاد داشته باشید که جواب درست در مقابل چشمان شما قرار دارد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که چشمان تان را خوب باز کنید.

آزمون تشخیص خروس

خروس در میان مرغ ها

تصویر فوق به عنوان یک پازل تصویری برای کودکان و بزرگسالان به اشتراک گذاشته شده است. در تصویر می توانید یک گله مرغ را ببینید. این تست بینایی بینندگان را به چالش می کشد تا خروس موجود در میان مرغ ها را در طول 11 ثانیه تشخیص دهند. ادعا شده که تنها 5 درصد از مردم می توانند خروس را پیدا کنند.

زمان شما از حالا شروع می شود:

.

.

.

.

.

.

.

.

جواب

11 ثانیه شما به پایان رسید. ایا موفق شدید خروس را پیدا کنید؟ اگر تشخیص خروس برای شما دشوار است، نگران نباشید ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. اگر با دقت به سمت چپ پایین تصویر نگاه کنید، خروسی را خواهید دید که بین مرغ ها پنهان شده است. برای سهولت شما، پاسخ آزمون تشخیص خروس را در تصویر زیر مشخص کرده ایم:

مطالعات نشان می دهد که هر چه بیشتر چشمان خود را با پازل های تصویری دشوار تمرین دهید، تیزبین‌تر خواهید شد. به هر حال، فراموش نکنید به ما بگویید آیا توانستید خروس را در 11 ثانیه پیدا کنید؟

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از آزمون تشخیص خروس لذت برده باشید. همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می‌توانید به جدیدترین تست‌ها، پازل‌ها، سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل حتی می‌توانید این تست‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند! همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو