معمای شناخت والدین احمق: باهوش ها بگویند کار کدامیک احمقانه تر است؟

معمای شناخت والدین احمق: باهوش ها بگویند کار کدامیک احمقانه تر است؟


منبع: خبرنما

1

1402/2/29

13:17


در تصویر شما می توانید یک زن و شوهر بی توجه را ببینید که جلوی چشم دخترشان در حال انجام کارهای احمقانه هستند. اکنون ما از شما می پرسیم؛ کار کدام یک احمقانه تر است؟

معمای شناخت والدین احمق: باهوش ها بگویند کار کدامیک احمقانه تر است؟

معمای شناخت والدین احمق: آیا می توانید تشخیص دهید کار چه کسی احمقانه تر است؟ به تصویر نگاه کنید و به این سوال پاسخ دهید. هدف از این معما ارزیابی ضریب هوشی و مهارت های شناختی شما است.

بازی های فکری روشی آزمایش شده و مطمئن برای بهبود خلق و خو و ایجاد شادابی مورد نیاز به مغز شما هستند. مطالعات ثابت کرده است که حل معماها و بازی های فکری به طور منظم، تفکر جانبی و توانایی‌های حل مسئله را تا حد زیادی بهبود می بخشد. به هر حال، آیا آماده اید تا این معما را حل کنید؟

پس بیایید شروع کنیم!

معمای شناخت والدین احمق

کار کدامیک احمقانه تر است

در تصویر شما می توانید یک زن و شوهر بی توجه را ببینید که جلوی چشم دخترشان در حال انجام کارهای احمقانه هستند. اکنون ما از شما می پرسیم؛ کار کدام یک احمقانه تر است؟ به این سوال پاسخ دهید و مهارت های هوشی و استدلال منطقی خود را محک بزنید.

پاسخ معمای شناخت والدین احمق در پایین صفحه گذاشته شده است:

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معما

پاسخ معمای شناخت والدین احمق: همانطور که در تصویر می بینید مرد در حال سیگار کشیدن است و زن نوشیدنی الکی می نوشد. اما اگر دقت کرده باشید، حتما متوجه شده اید که زن باردار است. مصرف نوشیدنی های الکی در زمان بارداری کاملا خطرناک است و سلامت نوزاد را به خطر می اندازد. همچنین نوشیدن در مقابل یک کودک کاری کاملا نادرست و احمقانه است. بنابراین کار زن احمقانه تر است!

پاسخ معمای والدین احمق

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از معمای شناخت والدین احمق لذت برده باشید. همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می‌توانید به جدیدترین تست‌ها، پازل‌ها، سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل حتی می‌توانید این تست‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند! همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو