چرا اکسسوری ها در تکمیل کردن استایل شما بسیار مهم هستند؟

منبع: ماگرتا

19

1401/8/8

12:06


اکسسوری یا لوازم جانبی تاثیر مستقیمی بر دیدگاه دیگران نسبت به پوشش شما دارد. این لوازم جانبی کوچک می‌توانند بسیار پراهمیت و مفید باشند. آنها استایلتان را  زیباتر می‌کنند و نقاط ضعف لباس یا اندام شما را به خوبی پوشش می‌دهند. اکسسوری‌ها مزایا و همچنین معایب خاص خود را دارند. آن می‌توانند یک استایل را عالی یا افتضاح کنند.

چرا اکسسوری ها در تکمیل کردن استایل شما بسیار مهم هستند؟

باید به درستی بتوانید از آنها استفاده کنید و استایل بندی مناسبی در انتخاب لباس و اکسسوری داشته باشید. اگر می‌خواهید دلیل اهمیت این لوازم جانبی کوچک را بدانید و روش درست استفاده از آن را بشناسید تا انتها با همراه باشید.

کمی زیبایی به استایلتان تزریق کنید

سرتا پا پارچه

شما برای ساختن استایل‌های مختلف برای خودتان به تعدادی اکسسوری احتیاج دارید. این موارد به شما کمک می‌کنند تا پوشش شما زیباتر شود. اگر سلیقه خوبی در استایل بندی لباس‌های خود دارید با دنبال کردن صفحه‌های مجازی اکسسوری‌های جدید و ترند را دنبال کنید. دیدن یکی از بهترین روش‌ها برای الهام گرفتن از دنیای مد و لباس است. برای یک استایل شیک مردانه اکسسوری مانند انواع حلقه یا انگشتر طلا مردانه باعث زیبایی بیشتر پوشش مردانه می‌شود. استایلی خاص و لاکچری با داشتن انگشتر مردانه طلا کت و شلوار و کفش‌های چرم براق بسازید و به جذابیت خود اضافه کنید.

سرتا پا پارچه

استایلی که تماما از پارچه باشد و هیچ تنوعی در آن نباشد کمی کسل‌کننده خواهد شد. طراحان مد از چندین متریال مختلف برای تکمیل یک استایل استفاده می‌کنند. استفاده از گردنبند طلا مردانه (آلیاژ طلا) به همراه کت و شلوار (پارچه) و کیف دستی، کفش و کمربند چرم یک ترکیب عالی از چندین مترایل است که تکمیل کننده یک استال خاص خواهند بود. جدا از خلاقیتی که در استفاده از متریال در این استایل وجود دارد وجود زیورآلات طلا به جذابیت و وقار استایل شما می‌افزاید.

ایجاد یک هارمونی رنگ به وسیله اکسسوری‌ها

برای تکمیل یک استایل و یک سبک پوششی گاهی استفاده از چند رنگ در اکسسوری‌ها بیشترین تاثیر را روی جلوه بیشتر لباس‌ خواهد داشت. آنها می‌توانند به خوبی یک لباس ساده را به یک لباس مهمانی تبدیل کنند. گاهی تنها یک کمربند زنجیری طلایی بر روی یک پیراهن مشکی ساده تا زیر زانو، تاثیری بیش از یک لباس مجلل و سنگ دوزی شده خواهد داشت. برای آنکه خاص باشید نیازی نیست صرفا لباس‌ها و اکسسوری‌های یکدست بپوشید. استفاده از اکسسوری مناسب تاثیر بیشتری در ایجاد هارمونی دارد. اگر از استایل سرتاپا مشکی استفاده کنید و حتی اکسسوری‌های شما به رنگ مشکی باشد، این نه تنها جذاب نیست و هارمونی مناسبی ایجاد نکرده است بلکه کمی عجیب به نظر می‌رسد. اکسسوری‌های خود را برای استایل تماما مشکی به رنگ طلایی یا نقره‌ای انتخاب کنید. استفاده از این رنگ‌ها جلوه بیشتری به لباس‌تان خواهد داد.

متمایز کردن استایل شما از دیگران

اکسسوری‌ها می‌توانند استایل‌های متفاوتی برای‌تان خلق کنند. شما می‌توانید دو فرد را با لباس یکسان در نظر بگیرید. این دو نفر می‌توانند کاملا با هم متفاوت باشند و این تمایز به وسیله اکسسوری‌های مختلف ایجاد خواهد شد. انواع کیف، کمربند، ساعت، کلاه، جوراب و کفش به راحتی توانایی ایجاد تمایز میان دو استایل با لباس یکسان را دارند. با داشتن اکسسوری‌ها متنوع شما چندین استایل گوناگون خواهید داشت؛ حتی اگر تنها چند دست لباس محدود داسته باشید، هربار با اکسسوری‌های متنوع پوششی جدید را خلق می‌کنید. به اکسسوری‌ها اهمیت بیشتری بدهید و تعداد بیشتری از آنها را تهیه کنید.

تاثیر اکسسوری در فرم دادن به بدن

اکسسوری‌ها به خوبی به اندام شما فرم می‌دهند. به عنوان مثال کمربند گودی کمر شما را نمایان می‌کند و برجستگی باسن را نشان می‌دهد. این اکسسوری باعث می‌شود تا بدن شما صاف و یکدست نباشد. کمربند از اکسسوری‌های مهمی است که تاثیر زیادی در فرم دادن بدن دارد. شما می‌توانید با انتخاب پهنای مناسب یک کمربند کمر خود را باریک‌تر از آنچه هست نشان دهید. استفاده از کمربند پهن به همراه یک پیراهن زنانه پاکتی گشاد کمر شما را باریک و بدن شما را موزون‌تر خواهد کرد. شما با انتخاب کمربند مناسب می‌توانید ایرادات اندامی مانند بالاتنه بلند یا کوتاه را به خوبی بپوشانید.

استایل لاکچری با استفاده از اکسسوری‌

استایل لاکچری با استفاده از اکسسوری‌

اکسسوری‌های گران‌ قیمت یا دست کم خاص و لاکچری استایل ساده شما را دیدنی می‌کنند. استفاده از انگشتر‌های قیمتی و ساعت مارک حتی با وجود داشتن یک پیراهن و شلوار ساده استایل شما را لاکچری خواهند کرد. تنها باید در انتخاب رنگ لباس‌های خود به درستی عمل کنید. قهوه‌ای، سبز زیتونی، قرمز، مشکی و سرمه‌ای با اکسسوری‌های طلا به رنگ زرد و بعضا نقره‌ای تناسب دارند. از جواهراتی مانند انگشتر الماس یا برلیان که به اندازه کافی چشم‌گیر هستند به همراه  لباس‌های ساده با رنگ‌های مناسب استفاده کنید. نیاز به تاکید بیش از اندازه نخواهید داشت. اکسسوری‌ها به خوبی جذابیت و زیبایی پوشش شما را نمایان می‌کنند. با این روش اکسسوری‌های شما بیشتر دیده خواهند شد.

تاثیر اکسسوری‌ها در پوشش شما دقیقا به اندازه لباس‌هایتان است. آنها پنجاه درصد از استایل شما را مدیریت می‌کنند بنابراین نباید اهمیت آنها را دست کم بگیرید. وقت بیشتری برای انتخاب اکسسوری‌های خود صرف کنید و در انتخاب آنها دقت کنید. اکسسوری‌هایی انتخاب کنید که برای موقعیت‌های مختلف کاربردی باشند و از انتخاب متریال بی‌ارزش مانند اکسسوری پلاستیکی یا فلزات کم ارزش خودداری کنید. اکسسوری‌های طلا و سنگ‌های قیمتی ماندگاری طولانی مدت دارند و از طرفی به عنوان یک سرمایه برای شما خواهند بود. ترجیحا از طلا به عنوان اکسسوری استفاده کنید. اکسسوری‌هایی مانند ساعت نمی‌توانند یک سرمایه باشند اما تا حد زیادی جذابیت استایل شما را تضمین می‌کنند.

نویسنده: سارااقبالی

مطالب مشابه


نظرات